سایت پیش روی شما با نام تجاری تاپ پسته مجموعه ای جهت عرضه پسته،زعفران و خشکبار می باشد.مجصولات ویژه ما انواع پسته آجیلی درجه بندی شده در اوزان مختلف بصورت خرده فروشی و عمده فروشی می باشد.

این مجموعه از سال ١٣٨۶با تاسیس ترمینال ضبط پسته اقدام به فرآوری و بسته بندی پسته در شهرستان سیرجان مشغول می باشد.همچنین از همان سال با فروش پسته درجه بندی شده با بالاترین کیفیت و در سایزهای مخلتف پسته های موجود در بازار بصورت خرده فرشی در سطح کشور مشغول بوده است.

از آنجایی که میزان قابل توجهی از انوع پسته بصورت پسته رسیده در ترمینال خود مجموعه فرآوری و درجه بندی می شوند قیمت تمام شده بسیار رقابتی می باشد.

از ابتدای مهرماه سال ١٣٩۴ با گسترش فروشگاههای فروش آنلاین و همچنین با هدف بازار یابی اینترنتی و اراىه مسقتیم و بدون واسطه و رقابتی ماندن قیمت محصولات سایت پیش رو راه اندازی شد،امید است با گسترش و آشنایی بیشتر مشتریات داخلی و خارجی سهمی مهم در صادرات و فروش عمده این محصول بدست آوریم.

چشم انداز

محصول اصلی ما یعنی پسته،محصولی صادراتی می باشد که در سالیان اخیر بازار اروپا را به دلایلی از دست داده است و در سالهای اخیر با کوتاهی برخی شرکتهای صادرکننده در ارسال پسته بی کیفیت به کشورهای آسیایی اعتبار تجاری خود را از دست داده است،با توجه به تجارب کسب شده در سالهای اخیر در زمینه درجه بندی و فرآوری و همچنین داشتن کارگاههای مجهز فرآوری بدنبال کسب بازارهای بین اللملی  جهت فروش پسته با قیمت اصلی آن و با کیفیت بالا که بتوان با محصولات دیگر کشورهای تولید کننده قابل رقابت باشد واعتبار پسته ایرانی را برگردانیم و در این راه آمادگی خود را جهت همکاری با شرکتهای معتبر داخلی که تا کنون بازارهای اروپایی خود را حفظ کرده انده اعلام می داریم.